MENU

Współpraca ze szkołami

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Medialnego Uniwersytetu Śląskiego!

Centrum Medialne Uniwersytetu Śląskiego (CMUŚ) nadzoruje prace Telewizji Internetowej „UŚ TV”, Studenckiego Studia Radiowego „Egida” oraz Magazynu Studentów Uniwersytetu Śląskiego „Suplement”.  CMUŚ realizuje m.in. materiały promocyjne oraz transmisje online z wydarzeń w miastach akademickich. Bardzo ważnym zadaniem CMUŚ jest również dydaktyka.


OFERTA DLA SZKÓŁ:
CMUS_oferta_dla_szkol.pdf


OFERTA DLA WYDZIAŁÓW:
CMUS_oferta_dla_wydzialow.pdf


OFERTA DLA FIRM:
CMUS_oferta_dla_firm.pdf
OFERTA DLA OGÓLNYCH ZAPYTAŃ KIEROWANYCH NA KANAŁACH SOCIAL MEDIA:


CMUŚ oferuje następujące usługi:
- realizacja transmisji online na jedną, dwie lub trzy kamery – późniejszy montaż nagrań i udostępnienie na potrzeby promocji wydarzenia.

Koszt realizacji to ok. 1500 zł (koszty pokrywają wydatki zw. m.in. z transportem sprzętu, wynajmem sprzętu filmowego, opłaceniem serwera do realizacji transmisji, zakupem licencji na grafiki i materiały dźwiękowe);


- realizacja spotów promocyjnych - możliwość realizacji spotu o długości do 2 minut (lub o innej długości w zależności od wymagań). Realizacja ujęć z użyciem aparatów cyfrowych typu DSLR, realizacja ujęć z drona, realizacja ujęć z użyciem stabilizatora obrazu, ujęcia w technice slide, ujęcia poklatkowe.

Kosz realizacji to ok. 1800 zł (koszty pokrywają wydatki zw. m.in. z transportem sprzętu, wynajmem sprzętu filmowego, wynajem drona, zakupem licencji na grafiki i materiały dźwiękowe;


- realizacja materiałów informacyjnych - relacja z wydarzenia (news);

- realizacja nagrań lub spotów radiowych - opracowanie nagrań wykładów/szkoleń, itd. z możliwością wykorzystania studia nagraniowego do realizacji projektów o charakterze artystycznym lub dydaktycznym.

Koszt realizacji wg. wyceny indywidualnej;


- realizacja tzw. „infografik” - prezentowanie krótkich ale także i rozciągłych, nierzadko trudnych informacji w bardzo prosty, graficzny i czytelny sposób. Materiały te przygotowujemy w sposób dobrze zapadający w pamięć, co jest istotą infografik. Oferujemy realizacje infografik bazujących na: danych statystycznych, na osi czasu oraz przedstawianie procesów.

 

Chcąc skorzystać z oferty Centrum Medialnego UŚ prosimy o wcześniejszą informację dotyczącą Państwa wydarzenia na minimum 2 tygodnie przed jego terminem. W przeciwnym wypadku Państwa wydarzenie nie zostanie zrealizowane z przyczyn organizacyjnych i logistycznych.