Opublikowano dnia 09.03.2016, 10:56

Nowoczesne Zarządzanie Biznesem na UŚ

Duże zainteresowanie pierwszymi zajęciami modułu

Ruszył moduł  „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe” w ramach Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem. Formuła programu oparta jest na realizacji wykładów prowadzonych zarówno przez praktyków reprezentujących partnerów, jak i nauczycieli akademickich i koordynatorów NZB. Pierwsze zajęcia dla studentów i wszystkich zainteresowanych odbyły się 1 marca na Wydziale Prawa i Administracji UŚ.

Ideą modułu są comiesięczne seminaria skierowane do studentów Uniwersytetu Śląskiego, zainteresowanych rozwijaniem kompetencji  w zakresie wiedzy o rynku finansowym oraz umiejętności podejmowania optymalnych decyzji w zakresie oszczędzania oraz inwestowania. Uczestnicy wszystkich spotkań otrzymają certyfikaty, potwierdzające nabytą wiedzę.

Partnerami modułu „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe” są: Związek Banków Polskich, Biuro Informacji Kredytowej, BIG Info Monitor, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Fundacja GPW, Izba Gospodarcza Towarzystw Emerytalnych, Polska Izba Ubezpieczeń, Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami, Spółdzielcza Grupa Bankowa, Krajowa Izba Rozliczeniowa.

Wersja YouTube: