Opublikowano dnia 06.11.2015, 11:48

Poradnik dra Primo dla studentów

Przypominamy poradnik dra Primo dla wszystkich studentów UŚ

Dr Primo zaprasza wszystkich studentów do obejrzenia jego poradnika, który powstał we współpracy z Fridą, Jurkiem, Marysią i Filipem. Dowiecie się z niego wszystkich informacji potrzebnych studentom (nie tylko pierwszego roku). W poradniku usłyszycie o sprawach socjalnych, wyjazdach zagranicznych czy o aspektach prawnych zw. ze studeiowaniem.

Frida - kilka spraw najważniejszych

Jurek - o pomocy materialnej

[media: 'material/us_ouczelni/DR_Primo/2015-11-06_Primo_nagrania/primo_Jacek.mp4']

Marysia - o wyjazdach zagranicznych i krajowych w trakcie studiów (Erasmus,Most)

[media: 'material/us_ouczelni/DR_Primo/2015-11-06_Primo_nagrania/primo_martyna.mp4']

Filip - o prawach i obowiązkach

[media: 'material/us_ouczelni/DR_Primo/2015-11-06_Primo_nagrania/primo_Filip.mp4']

Sprawy dyscyplinarne

[media: 'material/us_ouczelni/DR_Primo/2015-11-06_Primo_nagrania/primo_dyscyplinarne.mp4']

Poradnik dra Primo dla studentów: Making of :)

[media: 'material/us_ouczelni/DR_Primo/2015-11-06_Primo_nagrania/primo_making_of_1.mp4" type="video/mp4">Your browser does not support the video tag.