Opublikowano dnia 29.11.2011, 10:33

Uniwersytet pomaga schroniskom dla zwierząt

Przyłącz się do akcji - pomóż zwierzętom przetrwać zimę.

Od 1 do 15 grudnia 2011 r. w ramach projektu „Uniwersytet pomaga” na terenie wydziałów Uniwersytetu Śląskiego przeprowadzona zostanie zbiórka darów na rzecz zwierząt przebywających w schroniskach w Katowicach i Sosnowcu.

Ponieważ nie sposób objąć jednoczesnymi działaniami wszystkich miejsc wymagających pomocy, wybrane zostały dwa schroniska położone w miastach, gdzie swoją siedzibę ma Uniwersytet Śląski.

Od 1 do 15 grudnia 2011 r. dla zwierząt przebywających w tych schroniskach zbierane będą następujące dary: karmę suchą i mokrą, ryż i makaron, smycze – zwykłe, parciane, średniej grubości, koce, pledy, stare poszwy, prześcieradła, datki pieniężne, które przeznaczymy na zakup pożywienia, środków zwalczających pasożyty oraz bud.

Pieniądze można wrzucać do puszek, które umieszczone będą przy portierniach wydziałów Uniwersytetu Śląskiego. Tam również można składać dary rzeczowe.

Więcej informacji na temat akcji znajdziesz tutaj.

Zobacz materiał informujący o akcji "Uniwersytet pomaga"