Opublikowano dnia 25.10.2011, 20:28

Otrzęsiny 2011: Wywiad z Vavamuffin

Zobacz, który z muzyków zespołu jest... fizykiem amatorem

Otrzęsiny 2011 już za nami. Jak co roku studenci pierwszego roku bawili się w klubie studenckim Straszny Dwór na Osiedlu Akademickim w Katowicach Ligocie. UŚ TV była na miejscu, żeby przygotować dla was obszerną relację z tego wydarzenia. Na początek - wywiad z gwiazdą drugiego dnia studenckiego święta, zespołem Vavamuffin. Dowiedz się czemu zespół lubi grać na Śląsku, a także który z muzyków jest specjalistą - amatorem od fizyki teoretycznej.

Otrzęsiny 2011 odbyły się w dniach 20 - 21 października. Studenci pierwszego roku i ich starsi koledzy oraz koleżanki mieli okazję bawić się na tradycyjnym "obciach party", a także w trakcie koncertu zespołu Vavamuffin. Już wkrótce kolejne materiały relacjonujące to wydarzenie.

Jeżeli byłeś/byłaś na otrzęsinach i chcesz się z nami podzielić swoim nagraniem (np. z telefonu komórkowego), to wyślij je do nas wykorzystując formularz kontaktowy.