Śląskie na Śląskim Fest. Mecz o Puchar Stulecia Adwokatury - Stadion Śląski w Chorzowie

Zapraszamy do obejrzenia materiału przygotowanego przez 77PRO Studio, z okazji pikniku rodzinnego zorganizowanego 4. sierpnia 2018 r.
Uczestnicy wydarzenia mieli okazję kibicować drużynom podczas meczu o "Puchar Stulecia Adwokatury"  oraz posłuchać na żywo artystów takich jak: ARMIA, FYL GUT, Hertz Klekot czy Box Canyon.
Wydarzenie objęli swoim patronatem: Marszałek Województwa Śląskiego, Górnośląsko – Zagłębiowska Metropolia, Naczelna Rada Adwokacka, Urzędy Miast: Czeladź, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Tychy, Wojkowice, Będzin, Rybnik, Prezydent Miasta Gliwice, Urząd Gminy Gierałtowice, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz PZPN Grassroots.