Konferencja pt. "Konstytucja biznesu - nowe doświadczenia"

27 listopada na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, odbyła się konferencja pt. „Konstytucja Biznesu – nowe doświadczenie”, która była okazją do przeanalizowania nowych regulacji w zakresie podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej.
Wydarzenie było okazją do przestudiowania nowych regulacji, które w ocenie ich twórców mają przynieść pozytywny oddźwięk wśród przedsiębiorców. Powinna bowiem ułatwić podjęcie działalności gospodarczej oraz ma w swojej istocie zmienić stosunek organów administracji publicznej do przedsiębiorców.
Konferencja została zorganizowana przez Koło Naukowe Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej IUS PUBLICUM wraz z Polskim Towarzystwem Gospodarczym, Instytutem Prawa Gospodarczego oraz Polską Fundacją Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej IUS PUBLICUM.